EksMagazyn

EksMagazyn for iOS ダウンロード

EksMagazyn for Android ダウンロード

EksMagazyn

EksMagazynEksMagazyn to ogólnopolski dwumiesięcznik dla kobiet, który pojawił się na rynku w październiku 2010 roku. Poza autorskimi tekstami, znajdują się w nim sesje zdjęciowe, z których zwłaszcza jedna, prezentująca męskie akty, przyciąga uwagę Czytelniczek. Poruszamy ważne tematy społeczne, piszemy o seksie bez tabu, inspirujemy miłośniczki designowych nowości, pytamy znanych i lubianych: mężczyzn i kobiety o to, o co inne magazyny boją się zapytać.

Magazyn dostępny jest w salonach Empiku, Relay i InMedio w całej Polsce. Czytelniczki z Krakowa i Warszawy znaleźć mogą również EksMagazyn w kilkuset punktach w swoim mieście – modnych pubach i restauracjach, salonach piękności, ośrodkach SPA, salonach fryzjerskich.

EKScytujących tematów jest tak dużo, że wszystkie nie zmieszczą się w papierowym magazynie. Dlatego stworzyliśmy dodatkową platformę – portal, który jest rozbudowaną formą magazynu w wersji on-line, aktualizowaną codziennie po to, żeby dostarczać interesujących tematów pomiędzy kolejnymi papierowymi wydaniami.

Portal www.eksmagazyn.pl powstał z myślą o kobietach aktywnych, wymagających, lubiących zabawę i dobrą rozrywkę najwyższych lotów. Kobietach, które wyznaczają sobie ambitne cele i nie boją się marzyć o rzeczach ekstrawaganckich i wymykających się szarej codzienności.

Redaktorki i dziennikarze portalu piszą o ważnych sprawach społecznych, o wyjątkowych kobietach i mężczyznach ze świata show biznesu, rozmawiają z osobami, które odniosły sukces w życiu zawodowym i prywatnym, w portalu znajdują się również teksty o zdrowiu i urodzie, zapowiedzi imprez kulturalnych, muzycznych, teatralnych, recenzje kinowe, dział podróże, rozbudowane działy design oraz moda. Czytelniczki znajdą tu też ciągle rozbudowywaną listę ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia. EksMagazyn ma bawić, jednocześnie dostarczać wiedzy na tematy, o które wiele Kobiet chciałoby zapytać, ale nie zawsze ma kogo.

W portalu nie brakuje również tematów, które są nam najbliższe, a jednocześnie nie zawsze możemy o nich mówić i czytać bez skrępowania, czyli tych dotykających intymności. Dla twórców portalu nie ma tematów tabu, ale też nie popadają oni w populizm, nie bagatelizują spraw istotnych, nie skupiają się na plotkach. Stawiają na fakty i opinie, zawsze w najlepszym, profesjonalnym wydaniu.

Redakcję portalu, jak również papierowego magazynu, który jest integralną częścią projektu, tworzą doświadczeni dziennikarze, fotoreporterzy, fotografowie, edytorzy i graficy współpracujący z największymi i najpopularniejszymi mediami w Polsce. To gwarantuje treściom najwyższą jakość, a Czytelniczkom – satysfakcję.

Teksty z EksMagazynu publikowane są na największych portalach w Polsce. Współpracujemy z Interią, Onetem, a także WP.

==================================
The magazine offers a yearly (19.99$) and monthly (8.99€/9.99$) auto-renewable subscription
– Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase
– Subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period
– Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user's Account Settings after purchase
– Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal
==================================
This magazine is proudly powered by PressPad. Find out more at www.presspadapp.com
Terms and Privacy: https://presspadapp.com/terms-apps/#privacy

返信を残す

メールアドレスが公開されることはありません。 * が付いている欄は必須項目です